KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186240
nr 1618 6240
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:34:47
6/5 16:19:05